| Heating power | 4.0 kW |
| Cooling power | 3.4 kW |
Where innovation meets creativity
The set includes an indoor wall unit FTXA35A and an outdoor unit RXA35A.
Catalogue download:
| Snaga grijanja | 4.0 kW |
|---|---|
| Snaga hlađenja | 3.4 kW |
| Energetski razred | A+++ |
| Proizvođač | Daikin |
| SEER | 8.73 |
| SCOP | 5.15 |
| Tip | Zidna jedinica |
| Radni medij | R-32 |