| Heating power | 8.2 kW |
| Cooling power | 7.1 kW |
Atraktivan dizajn zidne jedinice uz savršenu kvalitetu unutarnjeg zraka
Komplet se sastoji od unutarnje jedinice FTXM71M i vanjske jedinice RXM71M.
Daikin FTXM71M / RXM71M – klima uređaj
Preuzmite kataloge:
| Snaga grijanja | 8.2 kW |
|---|---|
| Snaga hlađenja | 7.1 kW |
| Energetski razred | A++ |
| Proizvođač | Daikin |
| Boja | Bijela |
| Tip | Zidna jedinica |
| Radni medij | R-32 |