| Snaga grijanja | 5.8 kW |
| Snaga hlađenja | 5.2 kW |
| Cijena |
Atraktivan dizajn zidne jedinice uz savršenu kvalitetu unutarnjeg zraka
Komplet se sastoji od unutarnje jedinice FTXM50R i vanjske jedinice RXM50R.
Daikin FTXM50R / RXM50R – klima uređaj
Preuzmite kataloge:
| Snaga grijanja | 5.8 kW |
|---|---|
| Snaga hlađenja | 5.2 kW |
| Energetski razred | A++ |
| SEER | 7.33 |
| SCOP | 4.60 |
| Proizvođač | Daikin |
| Boja | Bijela |
| Tip | Zidna jedinica |
| Radni medij | R-32 |