| Snaga grijanja | 5.4 kW |
| Snaga hlađenja | 4.2 kW |
Atraktivan dizajn zidne jedinice uz savršenu kvalitetu unutarnjeg zraka
Komplet se sastoji od unutarnje jedinice FTXM42M i vanjske jedinice RXM42M.
Daikin FTXM42M / RXM42M – klima uređaj
Preuzmite kataloge:
Daikin FTXM-M-RXM-M Brošura EN
Letak o R32 rashladnom mediju
| Snaga grijanja | 5.4 kW |
|---|---|
| Snaga hlađenja | 4.2 kW |
| Energetski razred | A++ |
| SEER | 7.50 |
| SCOP | 4.60 |
| Proizvođač | Daikin |
| Boja | Bijela |
| Tip | Zidna jedinica |
| Radni medij | R-32 |