| Heating power | 7.2 kW |
| Cooling power | 5.7 kW |
Daikin podstropna jedinica za široke prostorije bez spuštenog stropa, te bez slobodnog prostora na podu
Komplet se sastoji od unutarnje jedinice FHQ60C i vanjske jedinice RXS60L.
• Kombinacija sa split vanjskim jedinicama je savršena za male trgovine, urede ili stambene primjene
• Idealno za ugodan protok zraka u širokim prostorijama zahvaljujući Coanda efektu: kut istrujavanja do 100°
• Čak i prostorije sa stropom do 3,8 m se mogu vrlo lako zagrijavati ili hladiti bez gubitka učina
• Jednostavno se ugrađuje kutove i uske prostore jer zahtijeva samo 30 mm bočnog prostora
• Moderna jedinica lako se uklapa u svaki interijer. Lamele su potpuno zatvorene kada jedinica ne radi
• Nije potreban dodatni adapter za DIII-spoj, povezuje jedinicu u širisustav upravljanja zgradom
Preuzmite kataloge:
| Snaga grijanja | 7.2 kW |
|---|---|
| Snaga hlađenja | 5.7 kW |
| Energetski razred | A+ |
| SEER | 6.02 |
| SCOP | 3.87 |
| Proizvođač | Daikin |
| Tip | Podstropna jedinica |