| Heating power | 4.2 kW |
| Cooling power | 3.4 kW |
Potpuno ravna kazetna jedinica
Nova generacija kazetnih jedinica vrhunskog dizajna i tehnološke inovativnosti.
Uklapa se u spušteni strop i zauzima samo jednu ploču Euro rastera.
Komplet se sastoji od unutarnje jedinice FFQ35C i vanjske jedinice RXS35L3.
• Prva kazetna jedinica koja se uklapa u standardnu ploču Euro rastera.
• Prilagodite svaku lamelu pojedinačno za maksimalnu ugodnost.
• Senzor prisutnosti i podni sezor omogućuju pametno upravljanje potrošnjom energije i pružaju optimalan komfor (opcija).
• Napredni filteri osiguravaju čisti zrak u prostoriji.
• Smanjuje razinu vlažnosti bez promjene temperature
Preuzmite kataloge:
Daikin FFQ-C brošura
Daikin Katalog 2015/2016 Split
Daikin Katalog za instalatere 2015/2016 Split
| Snaga grijanja | 4.2 kW |
|---|---|
| Snaga hlađenja | 3.4 kW |
| Energetski razred | A++ |
| SEER | 6.32 |
| SCOP | 4.10 |
| Proizvođač | Daikin |
| Tip | Kazetna jedinica |
| Radni medij | R-410a |