| Heating power | 2.5 kW |
| Cooling power | 2.0 kW |
Discreet wall mounted unit providing high efficiency and comfort
The set includes an indoor wall unit FTXP20N i vanjske jedinice RXP20N.
| Snaga grijanja | 2.5 kW |
|---|---|
| Snaga hlađenja | 2.0 kW |
| Energetski razred | A++ |
| SEER | 6.79 |
| SCOP | 4.65 |
| Boja | Bijela |
| Proizvođač | Daikin |
| Tip | Zidna jedinica |
| Radni medij | R-32 |