| Heating power | 4.0 kW |
| Cooling power | 3.5 kW |
Daikin Comfora FTXP35N / RXP35N – klima uređaj
The set includes an indoor wall unit FTXP35N i vanjske jedinice RXP35N.
| Snaga grijanja | 4.0 kW |
|---|---|
| Snaga hlađenja | 3.5 kW |
| Energetski razred | A++ |
| SEER | 6.62 |
| SCOP | 4.64 |
| Boja | Bijela |
| Proizvođač | Daikin |
| Tip | Zidna jedinica |
| Radni medij | R-32 |