| Heating power | 6.0 kW |
| Cooling power | 5.0 kW |
| Price |
Poznate glatke linije i visoka energetska učinkovitost. Tiho pruža komfor svima.
Komplet se sastoji od unutarnje jedinice FTXP50N i vanjske jedinice RXP50N.
| Snaga grijanja | 6.0 kW |
|---|---|
| Snaga hlađenja | 5.0 kW |
| Energetski razred | A+, A++ |
| SEER | 6.72 |
| SCOP | 4.10 |
| Boja | Bijela |
| Proizvođač | Daikin |
| Tip | Zidna jedinica |
| Radni medij | R-32 |