| Heating power | 5.4 kW |
| Cooling power | 4.2 kW |
Where innovation meets creativity
The set includes an indoor wall unit FTXA42A and an outdoor unit RXA42A.
Catalogue download:
| Snaga grijanja | 5.4 kW |
|---|---|
| Snaga hlađenja | 4.2 kW |
| Energetski razred | A++ |
| Proizvođač | Daikin |
| SEER | 7.5 |
| SCOP | 4.6 |
| Tip | Zidna jedinica |
| Radni medij | R-32 |