| Heating power | 4.0 kW |
| Cooling power | 3.5 kW |
Atraktivan dizajn zidne jedinice uz savršenu kvalitetu unutarnjeg zraka
Komplet se sastoji od unutarnje jedinice FTXM35M i vanjske jedinice RXM35M.
Daikin FTXM35M / RXM35M – klima uređaj
Preuzmite kataloge:
Daikin FTXM-M-RXM-M Brošura EN 2016/2017
| Snaga grijanja | 4.0 kW |
|---|---|
| Snaga hlađenja | 3.5 kW |
| Energetski razred | A+++ |
| SEER | 8.51 |
| SCOP | 5.10 |
| Proizvođač | Daikin |
| Boja | Bijela |
| Tip | Zidna jedinica |
| Radni medij | R-32 |