| Heating power | 4.5 kW |
| Cooling power | 3.4 kW |
Design floor standing unit for optimal heating comfort thanks to unique heating features.
The set includes an indoor wall unit FVXM35A and an outdoor unit RXM35R.
Daikin floorstanding unit FVXM35A / RXM35R
| Snaga grijanja | 4.5 kW |
|---|---|
| Snaga hlađenja | 3.4 kW |
| Energetski razred | A++, A+++ |
| SEER | 8.11 |
| SCOP | 4.63 |
| Proizvođač | Daikin |
| Tip | Podna jedinica |
| Radni medij | R-32 |