| Snaga grijanja | 2.5 kW |
| Snaga hlađenja | 2.0 kW |
Atraktivan dizajn zidne jedinice uz savršenu kvalitetu unutarnjeg zraka
Komplet se sastoji od unutarnje jedinice FTXM20M i vanjske jedinice RXM20M.
Daikin FTXM20M / RXM20M R32 – klima uređaj
Preuzmite kataloge:
Daikin FTXM-M-RXM-M Brošura EN
Letak o R32 rashladnom mediju
| Snaga grijanja | 2.5 kW |
|---|---|
| Snaga hlađenja | 2.0 kW |
| Energetski razred | A+++ |
| SEER | 8.53 |
| SCOP | 5.10 |
| Proizvođač | Daikin |
| Boja | Bijela |
| Tip | Zidna jedinica |
| Radni medij | R-32 |